Kokia kaina yra brangi? Renkantis vasarines padangas nevertėtų orientuotis į produkcijos kainas. Juk pirmiausia svarbu kokius techninius parametrus turi padanga. Kuo geresnės techninės savybės tuo saugiau jausitės kelyje. Atrodytų, kad vasara yra paprasta vairuoti, tačiau vasaros sezono metu būna dideli karščiai, staigūs lietus, tad automobilio padangos turi būti pritaikytos didesnėm oro temperatūrom, bei akvaplaningo efektu. Kas yra akvaplaningas? Tai dažniausiai vasarą pasitaikantis reiškinys. Staigus lietus ant kelio dangos sudaro slidų pagrindą. Važiuojant tokia kelio danga automobilis gali prarasti valdymą. Tokia kelio danga labai panaši į ledą, kada automobilis gali tiesiog nuslysti nuo kelio. Siekdami apsisaugoti nuo panašaus reiškinio rinkitės vasaros sezonui pritaikytas padangas. Lietuvoje galite rasti daug elektroninių parduotuvių, kuriuose parduodamos kokybiškos padangos. Viena iš jų tai: https://www.vilniauspadangos.lt/vasarines-padangos Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite didelį padangų asortimentą ir itin patrauklias kainas. Norėdami išsirinkti padangas susisiekite su pardavimo vadybininkais, kurie padės apsispręsti ir išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančias vasarines padangas. Juk šiuo metu rinkoje labai didelis pasirinkimas, tad visiškai suprantama, kada klientai konsultuojasi su pardavimo specialistais.

Kodėl verta pirkti naujas padangas?

Klausimas, kuri užduoda dažnas vairuotojas. Kodėl gi pirkti naujas, o ne dėvėtas padangas? Specialistai turi daug argumentų, kurie padės suprasti, kodėl nauja padanga yra geriau. Pirmiausia, naujos padangos turi geresnius techninius parametrus. Šviežiai pagaminta padanga yra tiesiog geresnė, turi aukštesnius techninius parametrus. Naudotos padangos būna su mažesniu protektoriumi, tad jų sukibimas su kelio danga natūraliai yra mažesnis. Dar vienas svarbus aspektas, tai padangų galiojimo laikas. Prieš pirkdami padangas išsiaiškinkite iki kada jos yra tinkamos naudoti. Ar jos seniai ar neseniai pagamintos? Guma turi savo galiojimo trukmę, o jai pasibaigus sumažėja techniniai parametrai.

Vasarinių padangų gamintojai

Didžiausios pasaulyje kompanijos savo klientams siūlo padangas tiek žiemos, tiek vasaros sezonui. Yra gamintojų, kurie gamina ir universalias padangas, tačiau padangų pardavėjai rekomenduoja geriau rinktis sezonines padangas. Taigi, kokie prekių ženklai yra geriausi vasaros sezonuis? Pirmoje eilėje rikiuojasi šie gamintojai: Continental, Bridgestone, Michelin, Goodyear. Tai aukščiausius techninius parametrus garantuojančios kompanijos. Gamintojai jau eilę metų gamina padangas tiek lengviesiems, tiek sunkiasvoriams automobiliams. Yra kompanijų, kurių padangos naudojamos lėktuvų pramonėje ar kosminių erdvėlaivių statyboje. Tokie gamintojai savo produkcijai taiko naujausius techninius laimėjimus, todėl paprastas vartotojas gauna aukščiausios kokybės produktus.