Iki šiol manėte, kad vienintelis būdas turėti stabilų ir gerą užmokestį, yra tik samdomas darbas? Jei taip, tuomet nėra ko abejoti, kad jūs visuomet stengiatės eiti pačiu lengviausiu keliu. Sutikite, tuomet, kai dirbame samdomą darbą ir turime darbdavį, mums nereikia sukti galvos dėl daugybės dalykų – mums nereikia ieškoti klientų, rūpintis biudžeto paskirstymu, nuosekliu didesnių pajamų generavimu, buhalteriniais klausimais, personalo valdymu, komandos formavimu, reklama, pasiektų rezultatų analizavimu, klaidų ieškojimu ir jų taisymu bei spręsti daugybės kitų užduočių. Mes galime susikoncentruoti į mums pavestas užduotis ir nesukti galvos, kaip gauti pinigų, nes puikiai žinome, kad atėjus konkrečiai mėnesio dienai, į mūsų banko sąskaitą bus pervesta darbo sutartyje nustatyta suma.

Tačiau jei mes norime daugiau ir jei norime nuversti kalnus, jokiu būdu neturėtume užsisėdėti samdomame darbe. Ir, žinoma, tikrai niekas nesako, kad samdomas darbas yra blogai – jame visuomet galima pasisemti daug naudingos patirties, niekuo nerizikuojant, tačiau jei mes esame ambicingi ir turime didesnių tikslų, privalome jų siekti, nebijodami rizikuoti ir eiti pirmyn. Taigi, ar tai būtų investavimas, ar nuosavas verslas – nėra svarbu. Svarbiausia, kad jūs turėtumėte tikslą ir būtumėte motyvuoti jį pasiekti. Tai nebus lengva. Tai gali būti netgi labai sudėtinga. Tačiau jei pavyko kitiems, kodėl gi neturėtų pavykti jums?

Žinoma, atsižvelgdami į tai, koks yra jūsų charakteris, gyvenimo būdas, kapitalas, pomėgiai, sugebėjimai ir kt., turėtumėte pasirinkti ir atitinkamą sritį, t.y. jau minėtą nuosavą verslą arba investavimą. Nei vienas, nei kitas pasirinkimas nėra geresnis ar prastesnis. Abu pasirinkimai yra visiškai tolygūs. Todėl priimkite sprendimą, kuriuo keliu norėsite judėti pirmyn. Kai tai padarysite, suformuoti kaip įmanoma geresnį ir aiškesnį planą. Tai labai svarbu, jei norite žinoti, kokius veiksmus turėtumėte atlikti, kad anksčiau ar vėliau galėtume pasiekti savo tikslą.

Taip pat labai svarbu, kad rastumėte būdus, kurie jus motyvuotų ir neleistų nuleisti rankų. Net jei bus labai sunku ir manysite, kad viskas baigta, niekada nesustokite ir žinokite, jog jūs galite pasiekti tai, ką esate numatę.