Turistinių batų tipai

Tiems, kas ruošiasi kelionei verta įsigyti kokybiškus turistinius batus. Kodėl geri batai būtini? Profesionalūs keliautojai žino, kad jeigu keliaujama pėsčiomis, tada prastos kokybės batai, gali sugadinti visą kelionę. Avėdami nepatogią avalynę greitai pavargsite. Nerekomenduojama pirkti batus, kurie nėra skirti kelionėms. Dar vienas svarbus aspektas, batai turi būti pritaikyti jūsų kojoms. Jeigu avėsite per mažus batus, spaus kojų pirštus. Jeigu per didelius, bus nepatogu eiti. Pirkdami batus atsižvelkite į šiuos kriterijus. Kiek kainuoja kokybiški batai? Aukštos kokybės turistiniai batai gali kainuoti nuo 50 Eur iki kelių šimtų eurų. Tiksli kaina priklausys nuo batų dydžio, gamintojo ir modelio. Kaip išsirinkti batus? Specialistai rekomenduoja pirmiausia nuspręsti, kur keliausite, kokie batai reikalingi, kokios medžiagos? Atsakymai į šiuos klausimus, leis geriau suprasti kokie batai reikalingi. Turistiniai batai skiriasi batų aulo dydžiu. Priklausomai nuo kelionės, reikia rinktis vieną ar kitą tipą. Taip pat batai būna padengti specialiomis medžiagomis, kurios nepraleidžia drėgmės, tačiau gali kvėpuoti.

Turistinių batų kainos

Kaip jau minėjome, turistinių batų kainos prasideda nuo penkiasdešimties eurų ir priklausomai nuo modelio gali pakilti iki kelių šimtų eurų. Kokios kainos batus geriausia pirkti? Keliautojai rekomenduoja pirmiausia orientuotis į batų technines charakteristikas. Svarbu, kad batai būtų itin patogūs. Jeigu ruošiatės keliauti ten, kur dažnai lyja, tada batai turi būti padengti specialiomis, drėgmę nepraleidžiančiomis medžiagomis. Kas įtakoja batų kainas? Kaip jau supratote, labiausiai batų kainas įtakoja batų modelis, dydis, bei medžiagos, kuriomis yra padengti batai. Taip pat, turistiniai batai skiriasi savo pado reljefu, todėl priklausomai nuo kelionės maršruto, rekomenduojame rinktis vieno, ar kito tipo batus.

Specialisto rekomendacijos perkant turistinius batus

Kiekvienas keliautojas, kuris profesionaliai užsiima šia veikla, gali rekomenduoti kokius batus geriausia pirkti. Pradedantiems keliautojams, rekomenduojama įsigyti būtent turistinius batus. Tokie batai yra universalūs. Gali būti naudojami einant įvairaus grunto paviršiais. Perkant pirmus batus, rinkitės tuos, kurie turi neperšlampamą viršutinį sluoksnį. Tokio tipo batai bus universalūs. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ar batai efektyviai garina prakaitą. Taip, žinosite, kad kelionėje kojos nesušlaps ir galėsite jaustis komfortabiliai. Kur galima įsigyti kokybiškų turistinių batų? Lietuvoje yra nemažai specializuotų parduotuvių, kuriuose rasite didelį tokių batų asortimentą. Viena iš jų, tai http://aic.lt Profesionalūs ir pradedantys keliautojai renkasi šioje parduotuvėje siūlomus turistinius batus, palapines, miegmaišius ir kitas prekes reikalingas patogiam keliavimui.