Tėtis – tai žmogus, kuris visada ras laiko išklausyti, pabūti šalia, patars kai atsidursi sunkioje situacijoje. Tėtis visada randa tinkamus žodžius, kad paguosti arba tiesiog pasidžiaugti pasiekimais. Tačiau jie taip pat nusipelnė mūsų laiko, būvimo šalia ir tinkamai parinktų, ir išsakytų žodžių. Taigi tinkamiausi yra tėvo dienos sveikinimai.

Juk neretai atsiduriame tokiose situacijose, kai norisi, kad tėtis tiesiog būtų šalia, nes net būvimas šalia nuramina, suteikia daugiau jėgų ir pasitikėjimo savimi. Visi prisimename bent vieną situaciją, kai tėtis ėjo mūsų gelbėti, ieškoti skriaudikų. Pripažinkime, kad tokiais momentais už savo tėčio jausdavomės kaip už sienos, užliedavo jausmas, kad tėtis yra pats stipriausias, visi jo bijo, o mes esame jam patys svarbiausi, kad tėtis dėl mūsų padarys bet ką. Tačiau pagalvokime, ar mes nors kartą jiems padėkojome? Ne dėl to, kad jie mus gelbėjo, ne už jų pagalbą, emocinę ar finansinę, o tiesiog už tai, jog jie yra. Manau kiekvienas pasakytų, kad ne. Dėl to Tėvo diena ir yra tokia svarbi. Ne kiek vaikams, kad nepamirštų padėkoti savo tėvams už tai, kad jie yra, kad rūpinasi mumis, nesvarbu ką būtume padarę ar pasakę, bet tėvams, kad pasijustų svarbūs, nepamiršti ir jų širdis užlietų šiluma, kaip kad tada, kai būdami dar visai maži pribėgdavome prie jų, apsikabindavome ir be jokio gėdos jausmo, niekieno neverčiami, pasakydavome „myliu tave, tėti“. Juk kartais trūksta teik nedaug, kad jaustumeisi mylimas ir neužmirštas. Tėčiams užtenka ir paprastų susitikimų be priežasties, kai jie gali vieni pabūti su vaikais ir pasikalbėti taip, kaip kalbasi tikras tėtis su savo vaikais. Tėvo dienos sveikinimai savyje talpina tiek daug prisiminimų, šiltų jausmų ir meilės.

Dažnai mes, vaikai, laukiame kažkokios progos, kad paskambinti tėčiui ar jį aplankyti. Tačiau reikėtų pamiršti svarbias progas ir prisiminti, kad kiekviena diena yra lyg svarbi proga, nes juk tėčiai nesirenka dienos kada mums paskambinti, prisiglausti, pagelbėti bėdoje. Tėčiai – pagrindinis mūsų ramstis.