Kai ruošiamės savo vestuvėms, esame pakylėti ir jaučiamės lyg skrajotume padebesiais. Nuotaika, kuri sklando ore, yra tiesiog neįtikėtina ir sunkiai apsakoma žodžiais. Tačiau nepaisant tokių nuostabių ir neįkainojamų pojūčių, būtina suprasti, kad prieš akis yra pakankamai nelengvas ir didelės atsakomybės kupinas kelias, kurį teks nueiti, jei norima suplanuoti labai gražias vestuves. Taigi, kad visas šis procesas būtų paprastesnis ir efektyvesnis, jums gali praversti naudingi patarimai vestuvių planavimui.

  • Patarimai vestuvių planavimuiPradėkite planuoti kuo anksčiau. Tai yra pirmoji ir bene svarbiausia taisyklė. Pavyzdžiui, jei būsimi vestuvininkai savo vestuvių datą numato po vieno ar kelių mėnesių, jie neabejotinai susidurs su labai dideliu stresu. Tuo tarpu, jei vestuvių organizavimas vyks pusmetį ar metus – viskas bus kur kas paprasčiau.
  • Sudarykite vestuvinį biudžetą. Žinoma, kad tuomet, kai kalbame apie tokią gražią ir visų laukiamą šventę, biudžeto klausimas daugeliui atrodo labai „neskoningas“ ir nederamas. Tačiau apie vestuvinį biudžetą galvoti yra tiesiog būtina. Jei būsimi jaunavedžiai nežino, kiek iš tikrųjų lėšų jie gali skirti savo vestuvėms, įprastai susiduriama su labai dideliais nepatogumais. Todėl jei numatysite, kokio biudžeto nenorite peržengti, savo vestuves suplanuosite gerokai efektyviau.
  • Ieškokite pagalbos. Suprantama, kad tik jūs geriausiai žinote, kokių vestuvių norite, tačiau tai tikrai nereiškia, kad į pagalbą negalite pasitelkti aplinkinių jums brangių žmonių. Tokiu atveju tam tikras užduotis galėtumėte patikėti į jų rankas, nuo savo pečių nusimesdami nemažai rūpesčių.
  • Nepamirškite svečių sąrašo. Turėtumėte labai gerai pagalvoti, ką planuojate kviesti į savo būsimas vestuves. Svečių sąrašą patariama sudaryti kaip įmanoma anksčiau, kadangi nuo jo labai tiesiogiai priklausys daugybė kitų užduočių.
  • Visuomet turėkite planą B. Tai reiškia, kad būtina būti pasiruošusiems įvairiems netikėtumams. Jei jūsų pirminis planas nepasiseks, galėsite pasitelkti atsarginį, tokiu būdu išvengdami didelio streso ir įtampos.
  • Pasirinkite tinkamą šventės vietą. Tai dar viena svarbi detalė, kurios jokiu būdu nereikėtų praleisti pro savo akis. Šventės vieta turėtų būti pasirinkta atsižvelgiant į metų laiką, svečių skaičių, vestuvių tematiką ir jūsų individualius lūkesčius.