Naujieji metai – tikriausiai laukiamiausia šventė metuose. Tą dieną visi skuba greičiau pasidaryti darbus, planuoja kaip rengsis, kur švęs, kokiomis pramogomis mėgausis Naujųjų metų naktį. Kadangi Naujieji metai seka po Kalėdų, tai visą savaitę iki Naujųjų žmonės gyvena šventine, pakilia nuotaika. Naujametiniai sveikinimai tokią nuotaiką dar labiau pagyvina.

Visi planuoja kaip švęs Naujuosius. Vieni pasirenka ramų vakarą su šeima, o kiti – triukšmingą vakarėlį draugų kompanijoje. Žinoma, ir vakaras su šeima gali būti įdomus ir linksmas. Daug kas galvoja, kad tie, kurie pasilieka Naujuosius švęsti su šeima, juos atšvenčia nykiai, nuobodžiai ir vėliau dėl to gailisi. Bet nieko panašaus. Juk sutikti Naujieji su šeima reiškia, kad visus ateinančius metus daug laiko praleisite su šeima, bus geri santykiai. Jei nusprendžiate Naujuosius sutikti su šeima, tai nereiškia, kad būsite tik jūs, tėvai, broliai, seserys ir seneliai. Juk šeima yra ir pusseserės, pusbroliai, tetos, dėdės, jų antrosios pusės ir visi kiti, kas tik yra susiję kraujo ryšiu ir ne tik. Taigi nuo vos kelių žmonių, perėjome jau prie didelio ir gausaus stalo. O kai žmonių yra daug, tai ir visas veiksmas, pramogos išsirutulioja savaime. Tai tie, kurie sako, kad su šeima sutikti Naujuosius yra nuobodu, klysta. Žinoma, yra žmonių, kurie nori švęsti draugų ar kolegų kompanijoje. Tokiu atveju Naujametiniai vakarėliai dažniausiai būna teminiai, pvz.: kaukių balius, filmų herojai ir kita, tokie vakarėliai dažniausiai užsitęsia iki paryčių, tačiau būna itin įsimintini. Taigi, jeigu renkatės Naujuosius sutikti su draugais, tai pasistenkite, kad vakarėlis būtų teminis, o jei nebus norinčių, tai žaidimų niekas neatsisakys, nes jie tik pagyvina Naujųjų laukimą.

Naujuosius norisi atšvęsti kuo įspūdingiau, juk Naujųjų naktis yra tiesiog stebuklinga, nes vienus metus išlydime, o kitus pasitinkame. Kiekvienas pagal save pasirenka kaip nori sutikti Naujuosius. Vieni renkasi linksmą ir gerų prisiminimų kupiną naktį su šeima, o kiti triukšmingą ir naujų įspūdžių atnešiančią naktį su draugų kompaniją. Tačiau nesvarbus su kuo sutiksit Naujuosius, svarbiausia tai, kad Naujametiniai sveikinimai pasieks kiekvieną, kurį norite pasveikinti.