Kokia kaina yra gera? Kiek gali kainuoti vidaus durys? Ką reikia žinoti, prieš renkantis vidaus duris?  Kiek turi kainuoti vidaus durys, kad jų kainą galėtume laikyti gera? Tikriausiai viskas priklausys nuo pačių durų. Juk asortimentas yra didžiulis, todėl vienareikšmiškai pasakyti, kad vienos durys yra geros, o kitos ne tikrai negalime. Aišku, kad skirstyti produkciją tik pagal kainą, būtų netikslinga ir neprofesionalu. Prieš perkant tokį produktą reikia atkreipti dėmesį į daugelį aspektų. Pirmiausia, tai pačių durų sandara. Medinės vidaus durys gali būti pagamintos naudojant ne tik medį, bet ir kitas medžiagas. Šiuo metu rinkoje populiarios durys, kurias puošia aliuminio juostelės. Taip pat populiaru, kada durys gaminamos įterpiant stiklus. Tačiau ieškoti durų vien pagal dizainą taip pat būtų neprotinga. Geriausia visada orientuotis į kainos ir kokybės santykį. Reikia, kad ir medžiagos būtų patvarios ir kaina ne per didelė. Visus šiuos kriterijus gerai gali išpildyti lietuviškos ar lenkiškos durys.

Ką reikia žinoti prieš perkant vidaus duris?

Kaip jau minėjome, rinkoje yra didelis produkcijos asortimentas, tad kiekvienas klientas gali rasti labiausiai jo poreikius atitinkančią produkciją. Jeigu peržvelgsime pardavimo salonų siūlomą asortimentą tai pamatysime produkciją, kuri yra pagaminta ne tik Lietuvoje, bet ir pavyzdžiui Lenkijoje. Ar verta pirkti lenkiškas duris? Šiandien Lenkijoje yra gaminamas itin didelis kiekis įvairios produkcijos. Ne išimtis ir vidaus durų gamyba. Daugelis lietuvių jau išbandė lenkišką produkciją, todėl gali drąsiai teigti, kad kaina atitinka kokybę. Galime rinktis duris kurios kainuoja nebrangiai, arba premium klasės produkciją. Svarbu pabrėžti tai, jog lenkijos gamintojai siūlo didelį produkcijos asortimentą. Taigi, ką reikia žinoti prieš perkant kokybiškas duris? Pirmiausia, reikėtų nepamiršti orientuotis ne tik į kainą, bet ir į produkto kokybę. Antras ir ko gero vienas svarbiausių aspektų, tai neskubėti pirkti produkcijos. Jūs, kaip užsakovas turite galimybę palyginti skirtingų gamintojų produkciją, įvertinti kainas ir rinktis tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Ar verta pirkti lietuvišką produkciją?

Tiems, kas kelia tokį klausimą iškarto atsakome – verta. Šiandien Lietuvoje gaminamos vidaus durys niekuo nenusileidžia užsienyje garsiems brendams. Aukštos technologijos ir inovatyvus požiūris į gamyba, leidžia kiekvienais metais rinkai pasiūlyti naujoves. Peržvelgus lietuviškų gamintojų siūlomą produkciją, pamatysite, kad turite itin didelį asortimentą iš kurio galite rinktis savo duris.