Nors vertimų paslaugos yra ypač reikalingos, nesunku pastebėti ir tai, kad vertimų biurų pasiūla šiandien, atrodo, auga tiesiog dienomis. Nepamirškite ir fakto, kad vertimų paslaugas teikia ir laisvai samdomi vertėjai. Taigi, viską įvertinus, matyti, kad pasiūla yra iš tiesų didelė, todėl ją sudarantys žaidėjai turi pagalvoti ir apie tai, kad išlikti patraukliems; ką daryti, kad netruktų klientų ir kiek kainuoja vertimas iš tikrųjų? Taigi, skubame aptarti keletą svarbių akcentų, į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį.

Siūlykite trumpą paslaugos suteikimo trukmę

Jei norite išlikti vienu paklausiausių rinkos žaidėjų, prisiminkite, jog tai bus nesunku padaryti užtikrinant patrauklią paslaugos suteikimo trukmę. Atkreipkite dėmesį tai, kad didžioji dalis žmonių ypač vertina savo laiką ir kiekviena galimybė gauti paslaugą per trumpą laiko tarpą, jiems yra ypač svarbi. Taigi, jei sugebėsite užtikrinti trumpą paslaugos suteikimo trukmę galite būti – būsite mėgstami klientų.

Klientais patinka, kai jie yra vertinami

Nuolat atliekami tyrimai, kurių metu siekiama sužinoti, kokie veiksniai skatina pasirinkti tam tikrą paslaugų teikėją. Pasirodo, vienas tokių veiksnių yra susijęs ir su klientų vertinimu – pastarieji mėgsta, kai yra vertinami. Taigi, ir jūs vertinkite savo klientus – rodykite išskirtinį dėmesį suteikdami papildomas nuolaidas ar dovanas.

Išlaikykite patrauklias vertimų kainas

Ne paslaptis ir tai, kad vertimų kainos yra iš tų akcentų, į kurį klientai iš tiesų atkreipia dėmesį. Taigi, be visų jau išvardintų sprendimų, dėkite ir visas pastangas, kad vertimų kainos būtų iš tiesų patrauklios.

Kuo daugiau paslaugų

Praktika rodo, kad kur kas geriau sekasi tiems  rinkos žaidėjams, kurie geba pasiūlyti daugiau paslaugų. Taigi, jei norite laimėti konkurencinę kovą, atkreipkite dėmesį į šią sąlygą: kuo daugiau paslaugų pasiūlysite, tuo daugiau klientų galite pritraukti. Ir šiuo atveju kalbama ne tik apie vertimą įvairiomis kalbų kombinacijomis, bet ir apie papildomas paslaugas. Na, o, jei iš tiesų nuspręsite siūlomų paslaugų asortimentą papildyti naujomis, atkreipkite dėmesį į tai, kokios paslaugos šiuo metu labiausiai domina žmones. Viena jų yra galimybė išmokti užsienio kalbą.