Kartais itin paprasti procesas pasirodo sudėtingi. Taip yra ir su finansų sektoriumi. Vienose įstaigose paskolą gauti yra lengva, kituose sunku. Kur kreiptis? Atrodytų, kad jau tiek daug prirašyti apie paskolas, kreditus, tačiau žmonių, kurie nesupranta sistemos veikimo nemažėja. Iš tikrųjų vartojimo paskola Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje yra duodama praktiškai bet kam. Šiandien rinkoje stebime itin didelį finansinių paslaugų burbulą. Daug žmonių ima paskolas nelabai apgalvotai ir neįvertina savo mokumo. Kas nutinka toliau? Klientas, kuris netinkamai įvertino galimybes patenka į paskolų spąstus ir kelis kartus nesumokėjus mėnesinių įmokų gali būti perduotas antstoliams. O jie nesismulkina. Niekas per daug nesiaiškins ar galite mokėti ar ne, tiesiog bus uždėti apribojimai jūsų banko sąskaitoms, darbdavys informuotas apie jūsų turimą įsiskolinimą. Taigi, jeigu nenorite, kad jums pasikartotų aprašytas scenarijus, rinkitės atsakingai. Vartojimo paskola Kaune gali būti išduota kredito unijoje, pašte, banke ar greitųjų kreditų bendrovėje. Viskas atrodo gan paprastai, tačiau ne visi klientai sugeba tinkamai įvertinti galimybes. Taigi, nuo ko reikėtų viską pradėti? Pirmiausia, kaip jau minėjome ankstesniuose straipsniuose – neskubėkite. Neskubėkite pildyti paraiškos, neskubėkite į artimiausia kredito bendrovę. Nors ir labai reikia pinigų, tiesiog neskubėkite visko atlikti. Pradėkite nuo to, kad blaiviai ir sąžiningai atsakykite sau kam jums reikalingi pinigai? Ką pirksite? Kaip gražinsite ir kada gražinsite paskolą? Kada tiksliai žinosite atsakymus į šiuos klausimus galite pereiti prie kito etapo.

Antrasis ir ko gero svarbiausias etapas tai susirasti tinkamą vartojimo paskolas išduodančią kompaniją. Rinkoje didelis pasirinkimas, tad turėsite ką veikti. Internete susiraskite paieškos sistemą ir joje įveskite raktažodį “vartojimo paskola” ar “vartojimo paskolos” ir prieš jūsų akis pasirodys daug internetinių svetainių, kurios siūlo būtent tokias paskolas. Pirmoje vietoje ir populiariausia tokių paskolų išdavimo įstaiga, tai bankai. Šios institucijos veikia jau seniai, tad kiekvienas klientas gali gauti vartojimo paskolą. Esminis principas, daug popierizmo, daug blankų ir procesas užtrunka gan ilgai. Sekantis ir patraukliausias būdas, tai kredito unijos. Jos lanksčios, mažiau biurokratijos ir pinigus gausite ženkliai greičiau.

Kokią sumą galite gauti? Peržiūrėjome ne vieną internetinę svetainę ir pastebėjome, kad sumos visur gana panašios. Paskolos prasideda nuo šimto eurų ir gali siekti penkiolika, dvidešimt tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo institucijos.