Nors vis dažniau nusprendžiama imtis savarankiško seo straipsnių rašymo, tačiau čia gana dažnais atvejais kyla klausimas, kur talpinti šiuos tekstus. Seo straipsnių talpinimas – tai paslauga, kuri gali praversti ne taip ir retai, tad verta pagalvoti, kokios talpinimo galimybės gali būti pačiomis palankiausiomis.

Ar verta investuoti į nuosavus straipsnių katalogus?

Tam tikrais atvejais yra nusprendžiama įsigyti nuosavų seo straipsnių katalogų. Tokia galimybė puikiai pasiteisina tais atvejais, jei tenka talpinti gana daug straipsnių, ir mokamas talpinimas svetimuose kataloguose gali būti pernelyg brangus. Parduodamų straipsnių katalogų kainos gali tikrai labai skirtis, tad verta pasidomėti, kas yra siūloma. Tikėtina, kad įvairiuose skelbimų portaluose bei specializuotuose forumuose rasite gana nemažai pasiūlymų, tad galėsite nuspręsti, kokios galimybės gali būti pačiomis palankiausiomis. Jei nuspręsite įsigyti straipsnių katalogų, tokiu atveju galėsite keistis straipsnių talpinimu su kitų katalogų savininkais, ir tai tikrai leis jums sutaupyti pinigų.

seo-straipsniu-talpinimas

Mokamas seo straipsnių talpinimas

Šiandien vis dar galima kai kuriuose straipsnių kataloguose parašytus tekstus talpinti nemokamai, tačiau tokių svetainių nėra labai daug. Rasite kur kas daugiau įvairių internetinių svetainių, kuriose už tam tikrą mokestį bus galima patalpinti tekstus. Tuo atveju, jei tekstus teks talpinti pakankamai dažnai, pasidomėkite, kiek jums gali kainuoti straipsnių katalogų prisijungimų įsigijimas. Didelė tikimybė, kad toks pasirinkimas galės kur kas labiau pasiteisinti, ir įsitikinsite patys, kad visada yra galima atrasti palankiausius pasiūlymus. Jei tekstus tenka talpinti gana retai, tokiu atveju palankiau mokėti už patalpintų straipsnių kiekį, ir visada atrasite tokių pasiūlymų.

Kaip dažnai talpinti tekstus?

Persistengti tikrai nereikėtų. Neretais atvejais pakanka patalpinti vos du tekstus per savaitę. Rekomenduojama laikytis tam tikro plano, ir tekstus talpinti periodiškai, nes tai tikrai galės užtikrinti, kad rezultatai bus iš tiesų puikūs.  Jei abejojate, kaip dažnai vertėtų talpinti tekstus, galite tiesiog pasikonsultuoti su specialistais – jie visada galės patarti, kaip dažnai tai reikėtų daryti, ir, jei bus poreikis, galės tekstus parašyti ir patalpinti nuosavuose straipsnių kataloguose.