Tie, kurie siunčia CV ar pateikia paraišką įsidarbinti, savaime suprantama, tikisi, sulaukti pakvietimo. Tačiau ką daryti tuo atveju, jei CV išsiųsta ne tiek jau ir mažai, o pakvietimų sulaukti taip ir nepavyksta? Žinoma, tokiais atvejais yra galimi įvairūs scenarijai, tačiau, ar gali būti taip, kad kaltas pats siuntėjas? Taigi, siūlome keletą būdų, kaip efektyviai ištaisyti susiklosčiusią padėtį.

Ar jūsų CV – tikrai kokybiškas?

Bene vienas svarbiausių žingsnių, kurį reikėtų atlikti, norint pakeisti susiklosčiusią padėtį, yra CV patikra. Ar jūsų CV yra iš tiesų kokybiškas ir atitinka šių dienų standartus? Ar jis pakankamai informatyvus? Galbūt reikėtų pakeisti elektroninio pašto adresą bei nuotrauką oficialesniais? O galbūt jūsų gyvenimo aprašyme yra per daug informacijos ir dalies jos apskritai galima atsisakyti? Atsakykite į visus šiuos klausimus nuoširdžiai – galbūt yra dalykų, kuriuos reikėtų keisti. Jei taip, pats metas imtis darbo. Tačiau nesunku suprasti, kad žmogui, niekada dar nerašiusiam CV, gaili būti apskritai sunku suprasti, koks yra kokybiškas CV. Kiek informacijos turi būti panaudota? Kaip ją išdėstyti? Kokį standartą pasirinkti? Iš tiesų, šių klausimų gausa gali sukelti tikrų tikriausią maišatį galvoje, tačiau yra ir gera žinia: nebūtina ruošti CV patiems, pakaks tik pateikti tam tikrus duomenis apie save, tuo tarpu kokybišką ir šių dienų darbo rinkai patrauklų CV už jus paruoš tie, kurie šį darbą išmano geriausiai. Profesionalus CV rašymas – tiesiausias kelias į jūsų sėkmę.

Gal reikėtų nestandartinio CV?

Jei standartinis CV blankas neatnešė pageidaujamų rezultatų, tokiu atveju verta prisiminti, kad yra ir kita išeitis – galimi ir nestandartiniai gyvenimo aprašymai. Jie – puikus pasirinkimas, kai reikia atkreipti į save dėmesį bei išsiskirti iš daugybės kitų kandidatų. Koks yra nestandartinis CV? Tai – gyvenimo aprašymas, išsiskiriantis savo dizainu, lentelėmis bei grafikais. Manote, kad paruošti nestandartinį CV bus per daug sudėtinga? Bet to juk ir nereikia daryti – kreipkitės į profesionalus, galinčius jums padėti.

Taigi, situacija, kuomet net ir išsiuntę daugybė CV esate nepakviesti į darbo pokalbį, nėra tokia, dėl kurios turėtumėte liūdėti. Priešingai, turite puikią galimybė augti ir tobulėti, tad pas metas atlikti tam tikrus veiksmus, tobulinti darbo paieškų strategiją bei sulaukti mėgstamo darbo pasiūlymo.