kreditas neturint pajamuPaskolos būna įvairiausios, tad ir kreditorių keliami reikalavimai yra šiek tiek skirtingi. Vieniems užtenka, kad turėtumėte bent minimalias pajamas, kitiems – kad finansiškai būtumėte itin stabilus. Tačiau faktas, kad visiem kreditoriam reikia, kad Jūs turėtumėte pajamų. O stabilios ir reguliarios pajamos gali būti tik vienu atveju – kuomet turite oficialų darbą ir visas socialines garantijas. Nesvarbu, ar norite gauti greitąjį kreditą, vartojimo ar paskolą būstui – privalote turėti finansinį pagrindą ir reguliarias pinigines įplaukas į sąskaitą. Kitu atveju, kreditoriai nebus geranoriški ir tikrai… neis prieš įstatymus.

Kreditas turint darbą su minimaliu atlyginimu. Nesvarbu kokio pobūdžio darbą dirbate, tačiau jeigu gaunate bent minimalų atlyginimą, kreditą tikriausiai gausite. Nors turint tokias pajamas būtų nelengva mokėti įmokas kas mėnesį, visada galima pasirinkti ilgesnį paskolos grąžinimo terminą. Tas palengvintų Jūsų kasdienę situaciją ir leistų lengviau grąžinti skolą.

Kreditas turint darbą su dideliu atlyginimu. Jeigu užimate gerai apmokamas pareigas, kreditą galite gauti gan lengvai. Ypatingai, jeigu turite pagirtiną kredito istoriją ir galite didžiuotis savo finansine drausme – kreditoriai mėgsta tokius skolininkus. Be to, paskolą galite grąžinti ir greičiau, tad taip pavyktų netgi sutaupyti – vis tik, palūkanos kartais būna labai didelės!

Kreditas neturint pajamų ir darbo.  Jeigu neturite darbo ir verčiatės sunkiai finansiškai, paskolos gauti Jums nepavyktų. Darbas ir atlyginimas, kurį Jūs gaunate reguliariai yra pagrindinis bet kurios kredito įmonės kriterijus, padedantis nuspręsti, skolinti ar ne. Kreditoriai įstatymiškai negali skolinti asmenims, kurie neturi jokių pajamų. Žinoma, Jūs galite turėti neoficialų darbą, užsiimti savarankiškais darbais ir būti laisvai samdomas. Tokiu atveju Jums tereikėtų įrodyti, kad užsidirbate ir sugebėsite mokėti įmokas kas mėnesį. Kreditoriai lengvai patikrina, ar tikrai gaunate pinigų, tad  jeigu viskas gerai, paskolą suteikia gan lengvai.

Jeigu gaunate mažą atlyginimą, paskolą gausite, tačiau rinkitės ilgesnį grąžinimo terminą. Tokiu būdu nepajausite didelio pinigų stygiaus ir nebus taip sunku grąžinti skolą. Na, o jei neturite darbo, nei oficialaus, nei neoficialaus, nusiteikite, kad paskolos gauti negalėsite.