Laikas – vienintelis mūsų ribotas išteklius. Galite turėti daug pinigų, draugų, būti kažkokios srities profesionalas, tačiau laiko turėsite ribotai. Taigi, nenuostabu, kad šiandieniniame pasaulyje laikas yra kaip niekada vertinamas. Galimybė procesus atlikti greičiau yra geras pliusas. Kiekvienas klientas nori, kad jį aptarnautų greičiau. Norime, kad internetas veiktų greičiau. O kaip kalbame apie siuntas, tai šis poreikis yra dar labiau aktualus. Rinkoje skubios siuntos yra itin dažnai sutinkamas užsakymas. Daugelis klientų nori, kad jų siunta galutinį gavėją pasiektų per tam tikrą laiko tarpą. Taigi, kaip siuntų siuntimo kompanijos užtikriną šią paslaugą. Daugelis įmonių turi unikalius siuntų numerius, kuriuo pažymimos visos siuntos. Klientas turi galimybę stebėti, kur jo siunta yra šiuo metu. Prisijungę prie tam tikro puslapio galite matyti, kur keliauja jūsų siunta ir kada preliminariai ji bus pristatyta. Tokios technologijos padeda ne tik klientams, tačiau ir pačiai siuntų tarnybai yra iššūkis kuo greičiau pristatyti siuntą.

Kaip dirba siuntų siuntimo tarnybos?

Pirmiausia, siunta patenka į priėmimo punktą. Čia ji yra atitinkamai rūšiuojama ir pagal įmonės taisykles atliekami tam tikri darbai. Jeigu tai skubios siuntos dažnu atveju klijuojamas specialus lipdukas, kuris kiekvienam įmonės darbuotojui praneša, kad šią siuntą reikia kuo greičiau pristatyti. Aišku už tokias paslaugas klientas papildomai ir sumoka. Jeigu norite, kad jūsų siunta kuo greičiau pasiektų nurodytą adresą, tai papildomai kainuos. Kada siunta galutinai patvirtinama, užpildomi visi reikalingi dokumentai, tada siunta keliauja į paskirstymo skyrių. Darbuotojai pagal turimą informaciją, paskirsto siuntas. Sudeda į tam tikrus konteinerius, lentynas ir t.t. Viskas priklauso nuo to, kokią sistemą naudoja siuntų siuntimo tarnyba. Sekantis etapas, kiti darbuotojai rūšiuoja siuntas į transporto priemones. Priklausomai, kur siunčiama siunta yra priskiriamas atitinkamas transportas. Jeigu tai vietinė ir netolima siunta, tada viskas kraunama į mikroautobusus, kurie ir pristato siuntą. Jeigu siunta tarptautinė, tai ji dažniausiai keliauja į aerouostą ir čia lėktuvais skraidinama į reikiamą šalį.

Kaip išsirinkti paslaugos tiekėją? Aišku, kad vienas pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos renkamės paslaugas, tai jų kaina. Taip yra ir šioje vietoje. Kuo pigesnės, kokybiškesnės paslaugos, tuo jos turi daugiau klientų. Siųsdami siuntas neeksperimentuokite ir rinkitės gerai žinomus prekės ženklus. Siuntos bus tinkamai supakuotos ir laiku pasieks gavėją.