Mąstant apie ruošimąsi valstybiniam vairavimo teorijos egzaminui bei jo laikymą būtina įvertinti taip, kaip planuojate jam mokytis. Visgi, tai yra teorijos egzaminas, tai natūralu, kad pagrindinė jo prasmė yra įvertinti egzaminuojamojo asmens teorines žinias ir nustatyti, ar asmuo jau yra pakankamai pasiruošęs ir įgudęs tapti vairuotoju. Savaime suprantama, vien teorijos egzamino neužteks, kad gautumėte vairuotojo pažymėjimą, teks laikyti ir praktikos egzaminą, nebent, yra išmčių, kai laikyti užtenka tik teorijos egzaminą, tokiu atveju tai būtų kalbama apie AM kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Laikant AM kategorijos egzaminą, kurį išlaikę galite vairuoti mopedus, kurių darbinis variklio tūris yra iki 50 kūbinių centimetrų, praktikos egzamino laikyti nereikia.

Kad ir kaip bebūtų, teorijos egzaminą visais atvejais laikyti reikia, o tokios sistemos kaip ket bilietai yra ko gero pats geriausias, optimaliausias ir labiausiai paplitęs būdas jam pasiruošti. Šie bilietai yra sukurti specialiai tam, kad padėtų žmonėms išmokti teoriją ir kuo geriau pasiruošti valstybiniam jos egzaminui, ne veltui dauguma į šį egzaminą besiregistruojančių asmenų būna pasiruošę būtent sprendžiant šiuos testus internete. Taipogi dauguma vairavimo mokyklų taip pat siūlo savo teorinių pamokų metu spręsti kelių eismo taisyklių testus, tačiau žymiai efektyviau yra tai daryti savarankiškai, taip ne tik nereikės lankyti jokių specialių pamokų vairavimo mokykloje, o ir mokytis galėsite kada tik panorėję.

Šių vairavimo testų metu gausite atsakyti tam tikrą klausimų kiekį, kuris žinoma priklausys nuo sprendžiamos kategorijos. Testo pabaigoje susumuojami Jūsų rezultatai ir parodomas verdiktas, ar išlaikėte, ar ne. Būtent tokiu pat principu yra sukurtas ir valstybinis teorijos egzaminas, todėl turbūt jau suprantate, kodėl ši priemonė yra taip plačiai išplitusi. Ji ne tik supažindina su artėjančio egzamino VĮ „Regitroje“ eiga ir principu, bet dar ir puikiai Jus jam paruošia. Kadangi tiek internetiniai testai, tiek valstybinis testas yra sukurtas iš klausimų, parašytų remiantis daugumoje kelių eismo taisyklėmis, kurios ir yra didysis pagrindas, siekiant puikiai pasiruošti šiam egzaminui ir jį išlaikyti.