Kiek kainuoja tokios paslaugos? Kur geriausia pirkti? Ar skiriasi paslaugų kainos Vilniuje ir Kaune? Kada geriausia pirkti buhalterinės apskaitos paslaugas? Klausimų, daugiau nei atsakymų. Tačiau kas kelia klausimus, gaus ir atsakymus. Taigi, kiek gi kainuoja tos buhalterinės paslaugos? Peržiūrėjome daug kompanijų ir galime bendrai papasakoti nuo ko priklauso paslaugų kainos. Pirmiausia, tai vienos kompanijos dirba tiesiog brangiau, kitos pigiau. Tai tiesiog priklauso nuo pačios buhalterinių paslaugų įmonės. Vienos kompanijos orientuojasi į didesnes įmones, kitos į mažesnes. Bet kokiu atveju, galite rinktis tiek vienas, tiek kitas kompanijas. Aišku, yra tokių, kurie nedirba su smulkiomis įmonėmis. Buhalterinių paslaugų kainas lemia daug faktorių, vienas iš jų tai darbo apimtis. Kiek sąskaitų išrašysite per mėnesį? Kiek darbuotojų dirbs kompanijoje? Vienos kompanijos turi limitą vienam šimtui sąskaitų ir tarkim dviem darbuotojams. Jeigu pas jus dirba trys darbuotojai, tai už vieną papildomą darbuotoją, reikės mokėti papildomus penkiasdešimt eurų. Už ką mokami šie pinigai? Buhalterinių paslaugų įmonė pirmiausia apskaičiuoja darbuotojo atlyginimą. Įvertina kiek dienų jis dirbo ir kokius mokesčius reikės sumokėti valstybei. Taip pat buhalterinių paslaugų įmonė skaičiuoja darbuotojų atostogas ir įmonės direktoriui pateikia visą reikalingą informaciją. Jeigu norite sužinoti daugiau apie tokių paslaugų kainas peržiūrėkite šią svetainę: http://www.buhalterinespaslaugos.lt/buhalterines-apskaitos-paslaugos/

Ar skiriasi paslaugų kainos priklausomai nuo miesto?

Peržiūrėjus įmonių pateiktą informaciją, galime drąsiai teigti, kad paslaugų kainos praktiškai visur yra vienodos. Taip yra todėl, kad įmonės turi gan panašias išlaidas. Buhalterinių paslaugų kompanijos išlaidas sudaro biuro nuoma ir buhalterių atlyginimai. Todėl ir paslaugų kainos visur yra gan vienodos.

Kaip išsirinkti tinkamą kompaniją? Kaip jau minėjome nereikėtų rinktis tik pagal kainą. Aišku, negalime sakyti, kad kaina nėra svarbi, tačiau geriau ieškokite kokybiškų paslaugų. Liaudiškai tariant kainos ir kokybės viduriuko. Buhalterinių paslaugų įmonės specialistai pirmiausia turi turėti reikiamą kompetenciją. Ką tai reiškia? Kiekvienas toje įmonėje dirbantis buhalteris turi gerai suprasti Lietuvos mokesčių sistemą, kaip veikia visas procesas. Tik gerai žinant kada ir kokius mokesčius reikia mokėti, bus galima tinkamai įvertinti aplinkybes ir tinkamai užpildyti visus reikiamus dokumentus. Buhalteriai negali pamiršti paskaičiuoti atlyginimą ar priminti, kad reikia sumokėti “Sodrai” ar mokesčiams. Apie visus reikiamus mokesčius turi būti informuotas įmonės direktorius. Taip jis laiku galės pasiruošti mokėjimams ir tinkamai valdyti įmonės finansus.