Drąsiai galima sakyti, kad biologijos korepetitorius yra ypač svarbus žmogus,  juk apie puikius pasiekimus šioje srityje svajoja daugybė moksleivių. Tačiau tuo atveju, jei biologijos korepetitorius nusprendžia paskelbti apie savo teikiamas paslaugas, jis turi prisiminti, kad ypač svarbų vaidmenį suvaidins prisistatymas, kaip vykdomos biologijos pamokos. Kad jis būtų sėkmingesni, siūlome nepamiršti šių svarbių įžvalgų.

Savaime suprantama, bent keli faktai apie jūsų profesinę veiklą bei pasiekimus yra iš tiesų būtini. Tad trumpa informuokite apie svarbiausius pasiekimus bei sukauptą patirtį.

Savaime suprantama, ne paskutinėje vietoje yra ir taip vadinami praktiniai reikalai – pristatyme būtinai paminėkite ne tik paslaugų kainą, bet ir užsiminkite apie galima konsultacijų valandas. Galite priimti mokinius ir savaitgaliais? Tokiu atveju būtinai apie tai užsiminkite pristatyme. Dar daugiau, informuokite būsimus mokinius ir apie tai, kaip vedamos konsultacijos. Ne paslaptis, kad moderniosios technologijos vis  labiau ir labiau veržiasi į mūsų gyvenimą, o mokymosi procesas- taip pat ne išimtis. Taigi, jei galite suteikti konsultacijas nuotoliniu būdu, būtinai paminėkite šią galimybę – šių dienų jaunimas tikrai tai įvertins. Ne ką mažiau svarbi yra ir mokymų vieta – informuokite, kokiu adresu vyks konsultacijos.

Verta užsiminti ir apie tai, kaip vyks mokymosi procesas: kam skiriate didžiausią dėmesį; kokias mokymo formas taikote. Jei mokiniams padedate pasiruošti konkursams bei olimpiadoms, būtinai užsiminkite ir apie tai. Taip pat įvardinkite, kokių autorių literatūra naudojatės, iš kur semiatės žinių. Kokioms mokymo metodikoms teikiate pirmenybę? Ar galite aprūpinti mokinius reikiamomis mokymosi priemonėmis? A mokote egzamino atsakinėjimo technikos?

Ko gero, ne kartą yra tekę girdėti, kad apie žmogų geriausiai kalba jo darbai, tuo tarpu apie mokytojo galimybes kuo puikiausiai informuoja jo mokinių pasiekimai. Taigi, būtina užsiminkite, kokių pasiekimų pasiekė jūsų mokiniai; kaip išsipildė jų svajonė, kurių jūs padėjote jiems sekti.. dar daugiau, savo pristatymą galite praturinti ir mokinių atsiliepimais.

Ne paslaptis, kad tinkamai parengta pristatymas suvadina iš tiesų labai didelę reikšmę – mokiniams svarbu žinoti, ką jie renkasi. Kuo pristatymas bus išsamesnis, tuo didesnio pasisekimo galite tikėtis.