Kiek kainuoja stumdomos durys?

Ieškantiems šio produkto reikia žinoti tai, kad jo kainos priklauso nuo daugelio kriterijų. Vienas pagrindinių, tai matmenys ir mechanizmai. Stumdomų durų matmenys tiesiogiai įtakoja jų kaina, nes nuo plokščių dydžio priklauso kokias išlaidas patirs jų gamintojas. Aišku, pigiau kainuos paprastesnės medžiagos, geresnės brangiau. Galima rinktis iš didelės spalvų paletės arba medžio imitacijos variantų. Šiuo klausimu visada rekomenduojame konsultuotis su interjero dizaineriais. Jie geriausiai gali patarti. Svarbu, kad stumdomos durys būtų pritaikytos prie kambarių interjero. Renkantis stumdomų durų sistemas orientuokitės į kokybę. Sutaupyti galite pasirinkę paprastesnę plokščių apdailą, tačiau mechanizmus rinkitės ne pagal kainą. Kodėl šis sprendimas yra geriausias? Tokias duris naudojame kiekvieną dieną, tad jeigu taupysite ir pasirinksite pigius ratukus ir kitas sudedamąsias dalis, galite greitai susidurti su naudojimo sunkumais. Tokių stumdomų durų montuotojai ir gamintojai pataria rinktis “Indeco”, “Hittachi” stumdomų durų sistemas. Žinomi gamintojai siūlo didelį produkcijos pasirinkimą ir kas svarbiausią aukštą kokybę.

Stumdomos durys, kaip jos gali atrodyti?

Kaip jau minėjome, šiuo metu tokių durų gamintojai siūlo ypač didelį spalvų pasirinkimą. Taip pat galima rinktis medžio imitacijos paviršius arba susikurti individualų sprendimą. Ką tai reiškia? Naujausios technologijos leidžia stumdomų durų plokštes papuošti jūsų norimais ornamentais, piešiniais ar net paviršių padengti foto atvaizdu. Priklausomai nuo kambario, kuriame montuojamos tokios pertvaros, gali susikurti išskirtinį dizainą. Prieš pradedant užsisakyti tokias duris reikia žinoti, kad galima sukurti įvairias kombinacijas. Naudojant viena, dvi, tris plokštes. O taip pat įmontuojant pertvaros duris sienoje. Praktikoje tai atrodo tiesiog įspūdingai. Kada norite atviros erdvės visa pertvara suvažiuoja į sienoje esančia tuščią erdvę. Norėdami sužinoti, koks stumdomų durų variantas geriausiai tiktų jūsų namuose kreipkitės į šios srities specialistus.

Kaip išsirinkti stumdomų durų gamintoją?

Kada jau nusprendėte, kad norite užsisakyti individualias stumdomas duris, tad metas pradėti ieškoti įmonės, kuri pagamins jūsų individualų produktą. Pagrindiniai kriterijai pagal kuriuos rekomenduojame rinktis gamintoją, tai patirtis. Vienas svarbiausių aspektų, kiek realių darbų yra įvykdžiusi kompanija. Daugelis nestandartinių baldų gamintojų užsiima stumdomų durų gamyba ir montavimu, tad kreipdamiesi į juos gali peržiūrėti darbų galeriją. Sekantis svarbus aspektas, tai kokios stumdomų durų sistemos naudojamos. Rinkitės tuos, kurie dirba su aukštos kokybės produkcija. Toks sprendimas garantuos, kad individualia pertvara galėsite naudotis ilgus metus.