Metalo šratavimas ir kiti paviršiai

Kuomet pradedame kalbėti apie šias paslaugas, daugelis iškarto pagalvoja apie metalą. Ir tai visiškai suprantama, juk tokia paslauga dažniausia teikiama tokiems paviršiams. Metalo šratavimas yra viena dažniausiai užsakomų paslaugų iš bendro antikorozinių paslaugų spektro. Juk tiek didelės įmonės, tiek privatūs asmenys jau seniai suprato, kad tokios paslaugos teikimas yra naudingas ne tik kuomet reikia paruošti didelius paviršius, tačiau šratuoti galima ir mažesnius objektus ir tai nėra labai brangu. Daugelis klientų galvoja, kad tokios antikorozinės paslaugos kainuoja tūkstančius eurų ir privatus asmuo sau to leisti niekaip negali. Tačiau, šiandien, daug tokių paslaugų yra visiškai prieinamos ir jų kainos nėra jau tokios didelės. Tie, kas jau ne kartą yra užsisakę tokias paslaugas, pirmiausia pagalvoja, kam jos gali būti reikalingos. Juk kuomet, pradedame kalbėti apie profesionalias šratavimo paslaugas, kalba krypsta ne tik į tokių paslaugų naudą, bet ir į tai, kiek tos paslaugos gali kainuoti. Viskas priklausys nuo paviršių, kuriuos planuojate šratuoti. Kuomet renkatės ką nusmėliuoti arba šratuoti geriausia kreiptis į šių paslaugų specialistus. Konsultuokitės, juk kiekvienos įmonės atstovas mielai suteiks profesionalią konsultaciją ir patars, kokios paslaugos ir kodėl gali būti naudingos jūsų verslui.

Šratavimas – kas tai?

Daug kas maišo šią paslauga su smėliavimu. Aišku, tai labai panaši paslauga, kuri priklauso antikorozinių paslaugų šeimai, tačiau ji turi keletą esminių skirtumų. Kas yra šratavimas geriausiai gali atsakyti šios srities specialistai, jie puikiai išmano ir žino, kad tokių paslaugų naudojimas versle yra naudingas. Taigi, šratavimas yra paviršiaus nuvalymas, paruošimas, naudojant aukštu slėgiu pučiamą šratų srautą. Toks procesas yra naudingas, kadangi galima tinkamai paruošti objektą gruntavimo darbams. Tie, kas galvoja apie tokios paslaugos užsakymą pirmiausia turėtų sužinoti, kiek gali kainuoti tokia paslauga ir kodėl ji yra tokia naudinga. Jeigu kada gerai pagalvosite, tuomet tikrai suprasite, kad šratavimas nėra ta paslauga, kuria reikės užsisakinėti kiekvieną mėnesį. Priklausomai nuo daikto ar konstrukcijos, kurią šratuosite, tai gal būti dviem ar net daugiau metų.

Kodėl šratavimas yra naudingas?

Kada klausimas formuluojamas tokia sudėtimi, tuomet labai lengva į jį atsakyti. Pirmiausia šratavimas yra naudingas, nes paviršiai labai kokybiškai nuvalomi ir paruošiami tolesniam apdorojimui.