Nors už lango – dar tik pirmas žiemos mėnuo, daugelis puikiai prisimena seną gerą posakį apie tai,  – kad daiktai, kurie mums bus reikalingi vasarą, jau turėtų būti ruošiami žiemą. Šią taisyklę kuo puikiausiai galima pritaikyti ir tuomet, kai kalbame apie spintos turinį. Ne paslaptis, kad būtent vasarinės suknelės yra vienas populiariausių drabužių šiuo metų laiku, todėl jau dabar pats metas pradėti galvoti apie tai, ką vilkėsite orams atšilus. Juo labiau, kad būtent dabar parduotuvių vitrinos viliote vilioja spalvingomis reklamomis apie išparduodamus drabužius. Na, o mes turime puikių patarimų, kurie tikrai pravers formuojant  spintos turinį ir laukiant išvajotosios vasaros.

Realiai vertinkite savo galimybes

Laukdamos vasaros bei formuodamos jau skirtą pintos turinį, nepadarykite klaidos, kurią daro daugybė dailiosios lyties atstovių – įsigyja šiek tiek mažesnė suknelę, manydamos, kad iki vasaros gebės patobulinti savo figūrą. Vis dėlto, dažnai šių planų įgyvendinti nepavyksta ir vasarą tenka pasitikti spintoje turint suknelę, kurios negalima vilkėti…

Ir vienspalvės, ir margintos įvairias raštais bei motyvais

Įsigydamos naujų vasarinių suknelių vasarai, nepamirškite, kad spintoje vietos turėtų būti ir vienspalvėms, ir margintoms. Turėdamos ir vienokių, ir tokių suknelių, lengvai susikursite daug įvairių derinių ir tikrai neatrodysite nuobodžiai.

Tropikų motyvai – madingi ir šią vasarą

Daugelis tikrai puikiai prisimena, kad praėjusią vasarą buvo ypač madingos tropikų raštais margintos suknelės.  Belieka tik pridurti, kad ši žavinga tendencija išliks dari šiais metai. Taigi, jei tokios suknelės nespėjote įsigyti praeitą vasarą, pats metas tai padaryti šiemet.

Balta suknelė – būtinas akcentas

Formuodamos gražiausiam metų laikui skirtą spintos turinį, nepamirškite ir romantiškai nuteikiančios baltos suknelės. Pastaroji puikiai tiks karštai vasaros dienai, išvykai į pajūrį ar tiesiog jaukiam vakarui namų terasoje.

Ilga elegantiška suknelė

Vasarinės suknelės tikrai žavi savo įvairove, todėl pat metas įvardinti ir dar vieną gaminį, kurio reikėtų nepamiršti kuriant spintos turinį. Tai – ilga, elegancija dvelkianti vasarinė suknelė. Gali būti tikros – šiltuoju metų laiku tikrai pasitaikys bent kelios progos, kuomet teks kurti elegantišką bei estetišką įvaizdį, o šios suknelės puikiai tiks.