SEO straipsnių talpinimas, nuo ko pradėti?

Vienas dažniausių klausimų, kurį užduoda klientai norintys patys užsiimti SEO straipsnių talpinimu. Nuo ko gi viską pradėti? Taigi, SEO straipsnių talpinimą reikėtų pradėti nuo kokybiškų SEO straipsnių rašymo. Jeigu rašote apie savo verslo parduodamus produktus ir prekes, tada tikriausiai nebus sudėtinga sukurti įdomius straipsnius, kuriuos interneto vartotojai noriai skaitytų. Kiekvieno SEO straipsnio rašymui skirkite nemažai laiko. Pagalvokite, kokia tema rašysite, apie ką rašysite, kokios turėtų būtų antraštės. Kada turite aiškią straipsnio struktūrą galima pradėti rašymo darbus. Aišku, nepamirškite užbaigus straipsnį jį papildyti aukštos kokybės fotografijomis ar video. Nemokamų fotografijų galite rasti šioje svetainėje: https://pixabay.com/. Paieškokite įdomių video reportažų „Youtube“ socialiniame tinkle ir pridėkite prie straipsnio. Turėdami paruoštus SEO straipsnius galite ieškoti SEO straipsnių katalogų.

SEO straipsnių talpinimas, kaip išsirinkti SEO straipsnių katalogus

Norėdami taupyti laiką, naudokitės šioje svetainėje surinkta informacija: http://bilger.lt/seo-straipsniu-talpinimas/ Svetainėje rasite SEO straipsnių katalogus ir pagrindinius rodiklius. Renkantis SEO straipsnius rekėtų įvertinti: domeno autoritetą, puslapio autoritetą, MOZ reitingą, lankomumą ir kitus parametrus. Kokybiškai parašytus SEO straipsnius rekomenduotina talpinti svetainėse, kurios turi lankomumą. Taip, gausite ne tik atgalinę nuorodą, bet ir lankytojus. Jokiu būdų netalpinkite SEO straipsnių ar atgalinių nuorodų, kurios turi labai mažus reitingus. Priešingu atveju, tik pakenksite optimizuojamai svetainei. Rinkitės specialistų rekomenduojamus SEO straipsnių katalogus, o dar geriau palikite šį darbą SEO specialistams.

SEO straipsnių talpinimas – Ar tai naudinga?

Atliekant išorinę SEO optimizaciją SEO straipsniai yra efektyvus atgalinių nuorodų šaltinis. Tačiau, pasitaiko atvejų, kada klientai teigia, jog SEO straipsniai nedavė jokios naudos, neturėjo įtakos e-projekto pozicijoms paieškoje arba net pakenkė. Tokia situacija gali nutikti, jeigu nežinote kaip talpinti SEO straipsnius. Kaip ir kiekvienas darbas, taip ir SEO optimizacija reikalauja patirties. SEO specialistai žino, kad tinkamai atliekamas procesas yra efektyvus ir SEO straipsnius aktyviai naudoja atliekant išorinę SEO optimizaciją. Taigi, prieš rašydami, talpindami SEO straipsnius, konsultuokitės su specialistais. Taip, greičiau pasieksite norimas pozicijas paieškos sistemoje.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt