Mėgstate salotas? Tai pasisodinkite salotų ir valgykite ekologiškas daržoves. Šiandien ekologiška produkcija išgyvena aukso amžių. Visi supranta, kad reikia maitintis tinkamai, norint turėti sveikus dantis, gerą savijautą. O ką mes valgome? Jeigu peržvelgsite savo racioną, tai pamatysite, kad čia yra nemažai nesveikų produktų. Daugelis mėgsta riebius patiekalus, kaip sakant nesveiką maistą. Geriausias būdas norint pradėti sveikai maitintis, tai pačiam užsiauginti daržovių. Jeigu mėgstate salotas, norite pasigaminti ekologiškų sumuštinių, tada reikėtų rinktis atitinkamas sėklas. Šios daržovės nėra sudėtingos, nėra sudėtinga jas auginti. Reikia geros žemės, laiku laistyti vandenį ir saulės spindulių. Namuose ar darže užaugintos salotos bus kur kas skanesnės nei iš parduotuvės. Jeigu ieškote sėklų, tada rekomenduojame šią internetinę parduotuvę, kurioje rasite didelį produkcijos asortimentą: https://www.nojus.lt/darzoviu-seklos/salotos . Beje, šioje internetinėje svetainėje galite rasti didžiulį sėklų pasirinkimą, bei patarimų skiltyje, kurioje sodinimo specialistai dalinasi savo patarimais.

Kada geriausia sodinti salotas?

Viskas priklauso nuo salotų rūšies. Egzistuoja salotos, kurias galima auginti tam tikrose sąlygose, bet dauguma salotų mėgsta kelis pagrindinius aspektus. Pirmiausia, turi būti saulėta. Antras faktorius – drėgmė. Salotos mėgsta vandenį, tad dažnai reikia laistyti. Dar vienas svarbus aspektas, tai žemė. Dirvožemis turi būti tinkamas tokiems augalams. Negali būti per daug mineralų, nes tai neigiamai veikia salotų augimo procesą. Nereikia ir persistengti. Šiandien rinkoje galima rasti įvairiausių trašų, tačiau jeigu norite užauginti ekologiškas salotas, naudokitės senoviniais trešimo metodais.

Specialisto patarimai

Tiems, kas dar neaugina daržovių, skubus pranešimas, kad ekologiškos ir pačių užaugintos salotos yra ženkliai skanesnės. Tai patvirtina kiekvienas, kuris augina daržoves. Daugelis net juokauja, kad skonis skiriasi kelis kartus. Kada pats sėji, augini, laistai ir prižiūri daržoves jų skonis būna tiesiog pasakiškas. Taigi, ką gali patarti specialistai. Kaip jau minėjome, kas neaugina, tai metas pradėti auginti. Pirmoje pradžioje rekomenduojama nesirinkti tų augalų, kurie reikalauja daug priežiūros. Juk pirmiausia reikia įprasti ir pamilti auginimą, kad būtumėte pasiruošę skirti daugiau savo laiko.