Kaip šiomis dienomis galima keliauti pigiai ir smagiai? Šis klausimas kyla daugeliui keliauti mėgstančių žmonių – ypač jaunimui, kuris yra ištroškęs naujų nuotykių ir potyrių. Laimei, į šį atsakymą yra labai daug ir įvairių atsakymų, kadangi šiandien visiškai nėra būtinai į savo keliones investuoti begalę pinigų. Keliauti galima labai nebrangiai, tereikia žinoti, kaip tai daryti. Taigi, eLagaminai.lt nepagailėjo kelių naudingų patarimų.

  • Pirmiausia, paklauskite savęs, ar jūs bijote skrydžių lėktuvu? Jei atsakymas į neigiamas, tuomet jūs turite neribotą laisvę rinktis. Taip, anuomet lėktuvų bilietai buvo labai brangūs, todėl keliautojai savo tolimoms kelionėms turėdavo taupyti pakankamai ilgą laiką. Tuo tarpu šiandien situacija yra visiškai pasikeitusi ir netgi lėktuvais keliauti galima labai pigiai. Pigūs skrydžiai šiandien nebestebina nei vieno – nei mėgėjiškai, nei profesionalai keliaujančio žmogaus. Neretai norimus lėktuvo bilietus galima įsigyti vos už keletą ar keliolika eurų, o tai yra labai nedidelė suma, atsižvelgiant į tai, kad galima nuskristi į visiškai kitą pasaulio galą. Tačiau vėlgi, tikriausiai sakysite, kad jau ne kartą esate lankęsi avialinijų internetiniuose tinklalapiuose ir nei karto nerado labai pigių skrydžių. Taip yra todėl, kad jūs iki šiol rinkotės neteisingus pigių skrydžių paieškos būdus. Pasidomėkite, ką rekomenduoja užkietėję keliautojai ir kokias programas jie naudoja. Tai palengvins pigių skrydžių paieškas.
  • Dar vienas svarbus aspektas, kurio pro savo akis neturėtų praleisti nei vienas keliautojas, tai nakvynės būdai. Turbūt esate girdėję, kad pastaruoju metu nemaža dalis žmonių būstą nuomojasi iš vietinių gyventojų. Trumpiau tariant, jie nesirenka viešbučių, kuriuose nakvynė įprastai kainuoja nemažus pinigus. Todėl galite pasinaudoti internetu ir labai greitai rasite ne vieną internetinį tinklalapį, kuriame individualių asmenų siūlomi būstai nuomai. Šalių spektras yra labai didelis, todėl nepaisant to, į kurią užsienio šalį ruošiatės vykti, galite būti tikri, kad rasite iš ko pasirinkti.
  • Be abejo reikėtų nepamiršti pasidomėti ir jūsų pasirinktoje užsienio šalyje vyraujančiomis prekių ir paslaugų kainomis. Tai yra labai svarbu, jei norite nuveikti daug, o išleisti mažai. Be to, jei pasinaudosite internetu ir peržiūrėsite tai, ką siūlo konkrečioje šalyje jau ne kartą pabuvoję keliautojai, galėsite sutaupyti dar daugiau. Todėl prieš vykdami į kelionę, būtinai atlikite naudingos informacijos paiešką, kuri leistų jums lengviau suplanuoti savo būsimos kelionės biudžetą.
  • Nuvykus į svečią šalį jums tikrai nėra būtina valgyti miesto centre esančiuose restoranuose ir kavinėse. Įprastai tokiose vietose maisto kainos yra labai didelės, o kokybė – ne tokia, kokios norėtumėte. Tuo tarpu, jei skirsite laiko pasivaikščiojimams po atokesnes miesto vietas, galite būti tikri, kad rasite vietinių lankomus restoranus ir kavines, kurios maisto kokybė yra labai aukšta, o kainos – žemos. Be to, maistą galite gamintis ir savo išsinuomotame būste. Tai kai kuriais atvejais gali būti dar pigesnis sprendimas, kuris padeda jums gerokai daugiau sutaupyti, o sutaupytus pinigus skirti naujos šalies pažinimui.
  • Nepasiduokite pirkimo manijai. Nemaža dalis keliautojų, nuvykę į užsienio šalį, jaučia labai didžiulį norą įsigyti kiekvieną už akies užkliuvusį daiktą. Tačiau dažniausiai tai nepasiteisina, kadangi masinis daiktų pirkimas ištuština kišenes, o daiktai, kurie įsigyjami, įprastai nėra praktiški ir reikalingi.

Taigi, kaip matote, yra būdų, kurie jums gali padėti sutaupyti ir savo atostogas praleisti labai pigiai.