Hairfree

Žvelgiate į madų žurnalus, kurių viršeliuose matote nuostabaus grožio ir tobulą odą turinčias moteris? Viduje viliatės, kad ir jūsų oda kada nors atrodys lygiai taip pat nuostabiai? Jei taip, tuomet jums reikėtų nepamiršti kelių svarbių patarimų, kuriuos pateikiate HairFree.lv/ru.

  • Naudokite tinkamą odos valiklį, pritaikytą jūsų odos tipui. Turite suprasti, kad oda nelygi odai. Jei vienos moters oda yra lygi, švelni ir elastinga, kitos gali būti šiukšti, atsišerpetojusi ir išsausėjusi. Be to, skiriasi ne tik odos problemos, tačiau ir odos tipas, todėl visiškai natūralu, kad nėra vieno universalaus produkto, kurį galite lengvai pritaikyti kiekvienu atveju. Pasirinkite tokį odos valiklį, kuris tinka būtent jums, ir naudokite jį taip, kaip tai daryti rekomenduoja grožio srities specialistai.
  • Jei norite, kad jūsų oda būtų graži ir sveika, vartokite pakankamai vandens. Žinoma, galite sakyti, kad jūs kasdien suvartojate labai daug skysčių, todėl neįstengiate išgerti dar daugiau papildomo vandens. Tačiau jei skysčiais vadinate kavą, arbatą, sultis ir kitus gėrimus, stabtelkite – tai nėra skysčiai. Skysčiais gali būti įvardijami tik du dalykai – tai vanduo ir žalioji arbata. Todėl jei geriate viską, išskyrus vandenį arba žaliąją arbatą, per dieną jūs nesuvartojate nei vieno litro skysčių. O tai yra labai neteisingas sprendimas. Be to, žaliąją arbatą kartas nuo karto gerti patariama ir dar dėl vienos labai svarbios priežasties – ji veikia kaip priešuždegiminė priemonė.
  • Be jokios abejonės, jūsų tinkama odos priežiūra negali būti atsiejama ir nuo sveikos mitybos. Kuo daugiau dėmesio ir pastangų tam skirsite, tuo gražesnę ir sveikesnę odą galėsite turėti. Ir net jei sakote, kad naudojate pačias brangiausias grožio priežiūros priemones, tai tikrai nereiškia, jog jos galės padėti pasiekti tobulą rezultatą, jei nesimaitinsite sveikai ir subalansuotai. Žinoma, pirmiausia jums reikėtų pasidomėti, kas turėtų sudaryti jūsų kasdienį mitybos racioną. Tuomet galėsite lengviau sudaryti ir subalansuotą sveikos mitybos planą. Tuo tarpu, jei jums pačioms visų šių užduočių sprendimas pasirodys pakankamai sudėtingas ir reikalaujantis daug laiko, visuomet galite naudotis dietologų paslaugomis.
  • Gražią ir sveiką odą turinčios moterys taip pat niekuomet nepamiršta reguliaraus savo odos drėkinimo. Kaskart pasinaudojusios dušu ar nusipraususios veidą vandenių, pasinaudokite ir odos drėkikliu. Be abejo, rinkitės tokį drėkiklį, kuris yra švelnus ir nedirgina jūsų odos. Tai reiškia, kad jis taip pat turėtų būti pritaikytas jūsų odos tipui ir konkrečiai odos būklei.
  • Niekada savo rankomis nelieskite veido, kai to daryti nereikia. Žinoma, šiuo atveju nekalbame apie jūsų odos priežiūrą, kurios metu bet kuriuo atveju odą tenka liesti savo rankomis. Tačiau visais kitais atvejais to daryti jokiu būdu nerekomenduojama, kadangi tai gali užkrėsti jūsų veido odos poras ir sukelti įvairias uždegimines reakcijas.
  • Nereikėtų naudoti pernelyg daug skirtingų grožio priežiūros priemonių. Kaip bebūtų, nemaža dalis moterų mano priešingai, todėl savo grožio priežiūros rutiną sudaro iš daugybės skirtingų produktų. Tai nėra teisingas sprendimas. Kur kas geriau atsirinkti tuos produktus, kurie tobulai atitinka jūsų odą ir susitelkti ties jais.
  • Visuomet naudokite apsisaugoti nuo saulės skirtą veido odos kremą. Taip, galbūt girdėjote, kad labai naudinga būti saulėje, tačiau iš tiesų tai nėra tiesa. Kenksmingi ultravioletiniai saulės spinduliai gali labai neigiamai paveikti jūsų odą, todėl jei nenorite susidurti su papildomomis odos problemomis, būtinai naudokite apsaugines veido odos priemones.