GEALAN plastikinių langų profiliai

Daugelis langus gaminančių kompanijų siūlo nemažai kokybiškų langų profilių. GEALAN asortimente galima rasti plastikinius langus, kurie atitinka tris pagrindines kategorijas: pigiausi plastikiniai langai, Eko klasės langai, bei šilčiausi plastikiniai langai. Kiekvienos kategorijos langai turi aukštus techninius parametrus ir gali būti naudojami ilgus metus. Klausimas, kurios kategorijos plastikinius langus pasirinkti? Kokie tinkamiausi jūsų individualiam namui? Šios srities specialistai rekomenduoja pirmiausia konsultuotis su langus parduodančių įmonių atstovais. Nereikėtų skubėti renkantis plastikinius langus. Būtina įvertinti daug parametrų, kurie lems, ar langai tarnaus ilgus metus. Jeigu kreipsitės į langus gaminančią kompaniją, tada galite gauti ženkliai mažesnes kainas, nei perkant langus iš langų pardavėjų. Dar vienas svarbus aspektas, tai užsisakyti langų montavimą toje pačioje kompanijoje. Norint, kad plastikiniai langai Kaune būtų kokybiški, ilgaamžiai ir gerai funkcionuotų, reikia, kad langus montuotų patyrę meistrai.

Langai ir jų spalvos

Taigi, daugelis plastikinius langus gaminančių kompanijų siūlo itin didelį spalvų asortimentą. Taip pat medžio imitacijos dangas. Vienos populiariausių spalvų, tai: auksinis ąžuolas, riešutas ir raudonmedis. Tarp struktūrinių medžio imitacijos spalvų rasime: pelkinio ąžuolo, oregono pušies ar bogo ąžuolo spalvas. Aišku, nemaža dalis klientų renkasi ir kitas spalvas, kurios atrodo prabangiai ir derinasi prie įvairaus tipo pastatų dizaino. GEALAN siūlo šias papildomas spalvas: šviesus ąžuolas, duglaso medis, kalnų kriaušė, natūralus riešutas, vyšnia, kreminė, žalia, mėlyna ar net pilka.

Kiek kainuoja GEALAN langai?

Šis langų gamintojas gamina įvairaus tipo langus. Tai gali būti langai skirti butui, namui ar komercinės paskirties pastatui. Pagrindas, kad plastikiniai langai būtų pritaikyti jūsų būstui. Nepamirškite, kad kiekvienas langų profilis turi skirtingas technines savybes, parametrus. Tie profiliai, kurie tinka butui, netiks namui ar komerciniam pastatui. Aišku, yra ir universalių langų, kurie gali būti montuojami įvairaus tipo pastatuose. Visų plastikinių langų kainos prasideda nuo 50-70 Eur ir gali siekti 200-500 Eur už vieną langą. Tiksli kaina priklauso nuo jau minėto profilio, matmenų, spalvos. Renkantis langus nevertėtų galvoti vien apie kainą. Tai produktas, kuris naudojamas ilgus metus, todėl ir medžiagos turi būti tvirtos ir ilgaamžės, priešingu atveju, jau po kelių metų reikės keisti langus. Kaip jau minėjome, nevertėtų pamiršti ir montavimo darbų. Jie turi būti atlikti profesionaliai ir be klaidų. Pasitaiko atveju, kai klientai perka langus vienoje kompanijoje, o montavimo darbus atlieka privatus meistras. Dažnai, gali būti, kad langai praras technines savybes, todėl šioje vietoje netaupykite ir neeksperimentuokite. Langus pirkite su montavimo paslauga.