Visi santykiai prasideda daugmaž taip pat – abi pusės pameta galvą vienas dėl kito, užsideda rožinius akinius ir tikisi, jog rojus tęsis amžinai. Deja, neilgai trukus rožiniai akiniai nukrenta ir tenka tvarkytis su iškilusiomis krizėmis. Kaip laiku pastebėti tokias krizes, kokios jų priežastys ir, svarbiausia, kaip jas įveikti?

Viena iš dažniausių priežasčių, prisidedančių prie pašlijusių santykių – pastangų trūkumas. Merginos santykių pradžioje puošiasi suknelėmis, nepamiršta pasidažyti akių, pasitempti ir būti gražiausia savo pačios versija mylimam vyrui. Vyrai, tuo tarpu, rūpinasi savišvieta tam, kad būtų įdomūs pašnekovai savo merginai, dovanoja gėles ir sako komplimentus. Po kurio laiko tokios pastangos mažėja, kol galiausiai vienuose namuose atsiranda susivėlusi, visada pižamą dėvinti moteris ir alaus pilvuku „pasipuošęs“ vyras, kuriam internetiniai žaidimai tampa visų svarbiausi – sutikite, jog nei viena, nei kita nėra patrauklu.

Norėdami pagerinti tokią situaciją, turėtumėte prisiminti, kad santykiai – viso gyvenimo darbas. Jeigu norite su antrąja puse praleisti visą savo gyvenimą, labai svarbu įdėti pastangų į santykių kokybę – nuolat tobulėti, augti ir elgtis spontaniškai. Tik netikėtumų ir žavesio kupini santykiai leis gyventi įdomų ir aistringą gyvenimą. Toks požiūris padės išvengti ir daugybės kitų santykių krizių, kadangi prieš save matysite patrauklų ir dėmesio vertą partnerį, kurį norėsite išlaikyti šalia savęs ir drauge praleisti ne kelis pasimatymus, o kurti šeimą bei drauge pasenti. Kaip bebūtų, nereikėtų suprasti klaidingai, tikrai nesakome, kad kiekvienas iš jūsų turėtumėte atsisakyti visų savo hobių ir pomėgių. Priešingai, kiekvienas žmogus yra individualus ir turi savitą skonį, todėl svarbiausia, kad santykiuose vyrautų supratimas ir darna. Jei du kartu esantys žmonės vienas kitą supras ir pasirūpins, kad abu jaustųsi komfortiškai, tuomet santykiai gali tęstis labai ilgai. Be to, neretai pravartu atrasti ir bendrų pomėgių, kurie dar labiau suartintų ir sujungtų. Tiesą sakant, net ir kompiuteriniai žaidimai neretai tampa viena iš puikiausių priemonių, kuri sustiprina santykius, jei pora pradeda juos žaisti kartu.