Ko gero, daugelį kartų girdėjote nuomonę, kad laiptai yra vienas pagrindinių interjero akcentų. Ir iš tiesų, interjere jie išsiskiria ne tik tuo, kad yra vieninteliai patalpoje, bet dar ir todėl kad šiandien laiptų gamybos pramonė yra pažengusi taip toli, kad didelė dalis laiptų prilygsta tikriems meno kūriniams. Vis dėlto, norintiems paties dekoratyviausio pasirinkimo, būtina žinoti, ką rinktis. Drąsiai galima teigti, kad lenkti laiptai yra puikus pasirinkimas mėgstantiems dekoratyvumą. Netikite? Tokiu atveju siūlome perskaityti šį tekstą ir susipažinti su visais šį teiginį patvirtinančiais argumentais.lenkti laiptai

Vienas svarbiausių dalykų, kodėl lenkti laiptai yra puikus pasirinkimas visiems tiems, kurie mėgsta dekoratyvumą, yra susijęs laiptų forma. Lenkti laiptai savaime atrodo kur kas dekoratyviau nei tiesūs laiptai. Kuo daugiau posūkių, tuo dekoratyvesnis vaizdas yra išgaunamas.

Lenkti laiptai yra tokios struktūros, kad leidžia puikiai matyti turėklus. Būtent jie gali tapti puikiu akcentu, siekiant sukurti dekoratyvią aplinką. Taigi, tokiu atveju, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas turėklams: rinkitės kuo dekoratyvesnius, ypač puikiai atrodys metaliniai turėklai, puošti kalvių rankų darbo detalėmis.

Kalbant apie dekoratyvumą bei lenktus laiptus, akcentuotina, kad svarbų vaidmenį vadina ir spalvos. Ypač dekoratyviai atrodo interjerui priešingos spalvos laiptai: jei interjere vyrauja ramios, pastelinės spalvos, tokiu atveju reikėtų rinktis ryškiaspalvius laiptus ir  atvirkščiai.

Be to, lenkti laiptai visada atrodo  rafinuočiau, grakščiau ir elegantiškiau nei įprastos formos laiptai.

Taigi, jau sužinojote visus svarbius argumentus, kodėl lenkti laiptai yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori sukurti dekoratyvią aplinką. Taigi, jei nusprendėte, kad lenkti laiptai yra geriausias pasirinkimas jūsų atveju, susipažinkite su dar keliomis svarbiomis detalėmis. Lenkti laiptai gali būti gaminami pagal individualų užsakymą, pamirštant standartus ir tokiu būdu sukuriant tikrą meno kūrinį. Nepamirškite ir spalvų: rinkitės priešingas interjerui, jei mėgstate kontrastus ir labai panašias, jei siekiate sukurti harmoningą interjerą.

Norite išgauti dar dekoratyvesnį vaizdą? Šalia laiptų, ant jų laiptų pakopų montavimas ar turėklų, pastatykite dekoro elementų: statulėlių, dirbtinių ar gyvų augalų, patieskite kilimą ir  pan.