Kokio žanro filmai jus labiausiai pralinksmina? Žinoma, tai yra komedijos. Didžiulis jų pasirinkimas rodo, kad daugeliui vartotojų patinka tai, kas yra šmaikštu, juokinga ir linksma. Tai taip pat reiškia, kad kur kas daugiau žmonių (nei kai kuriems galėtų pasirodyti) yra linksmi ir nepraleidžiantys progos praskaidrinti nuotaiką sau bei kitiems. Ir net jei iki šiol filmų atžvilgiu buvote nusiteikę labai rimtai, manydami, kad reikia žiūrėti tik biografinius, dokumentinius, istorinius ir švietėjiškus filmus, pats metas tokį požiūrį pakeisti, kadangi kiekvienas kino žanras turi ką pasiūlyti savo žiūrovams. Tai reiškia, kad jokiu būdu nereikėtų susitelkti tik į vieną konkretų žanrą ir neleisti sau nuo jo nukrypti, kartas nuo karto pažiūrint smagią komediją, siaubo ar veiksmo filmą.

KomedijosAtminkite, kad kiekvienas filmas yra skirtingas. Filmus kuria ne vienas ir tas pats režisierius, o scenarijus rašo ne tas pats scenaristas, todėl visiškai natūralu, kad vienas filmas gali būti geresnis už kitą – ir atvirkščiai. Taigi, jei jūs iki šiol buvote matę keletą tam tikro žanro filmų, kuriais nusivylėte, nereikėtų imti akimirksniu kaltinti kino žanro. Reikėtų peržiūrėti kur kas daugiau filmų, kada galėtumėte susidaryti bendresnį vaizdą. Tačiau net ir tokiu atveju nereikėtų būti labai skeptiškiems ir tiesmukiems. Jei matote, kad kino ekranus pasiekė daugelio žiūrovų ir kino kritikų puikiai vertinamas filmas, kuris priklauso tam žanrui, kurio iki šiol nemėgote, nustumkite savo įsitikinimus ir skepticizmą į šalį – imkite ir pažiūrėkite rekomenduojamą filmą. Tai gali būti puikus laisvalaikio praleidimo būdas ir jūsų nuotaikos praskaidrinimas.

Be to, tokio kino žanro, kaip jau minėtų komedijų, filmai suteikia vartotojams kur kas daugiau nei tik puikų ir smagų laisvalaikį. Iki šiol buvo atlikta daugybė tyrimų, kurių metu buvo bandoma nustatyti kino filmų (ir ypač – komedijos žanro) poveikį žmogaus psichologinei būsenai ir bendrai sveikatai. Galbūt nustebsite, tačiau tyrimų rezultatai parodė, kad žmonės, kurie reguliariai žiūri komedijos žanro filmus, gyvena kur kas laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą.